niedziela, 18 sierpnia 2013

DEPILACJA LASEROWA ;)

Hej dziewczyny zastanawiałyście się nad depilacja laserową ? a może w ogóle o niej nie słyszałyście ? Przybliżę wam trochę ten temat opowiem po kolei co i jak ;) Może akurat kogoś zaciekawi ten temat i będzie miał jakieś pytania , proszę walić śmiało ;) a teraz przejdźmy do rzeczy ! ;)

Wiecie pewnie że na pozbycie się owłosienia są bardzo różne sposoby , mniej lub bardziej skuteczne , ale na ogół coraz bardziej popularna staje się depilacja laserowa :)
będę odpowiadać na pytania które najczęściej są zadawane , o które ja pytałam ;)

1.CZY DEPILACJA LASEROWA JEST DLA CIEBIE ? 
Nie każda osoba może pozwolić sobie na taką depilację , i nie chodzi mi tutaj o sprawy finansowe , po prostu to wszystko zależy od tego : jaką masz skórę , jakie włosy [ wspominam tutaj o kolorze jak i teksturze ]

na przykładzie jeśli jesteś jasną blondynką o różowym odcieniu skóry oraz delikatnych jasnych włoskach na ciele to ta depilacja nie będzie dla CIEBIE ! Laser zauważa tylko grube i ciemne włoski . Wszystkie blondynki niestety muszą radzić sobie tradycyjnymi metodami takimi jak wosk czy maszynka ;) Jeśli natomiast jesteś brunetką możesz nadal zastanawiać się nad tą opcją ;)

2.JAK DZIAŁA DEPILACJA LASEROWA ? 
Używając lasera do depilacji należy przeciągnąć go po skórze w miejscach które chcemy wydepilować . Laser przywiera do naszych włosków i usuwa je z cebulkami , jednocześnie zapobiega szybkiemu odrastaniu nowych . Jeśli chcemy osiągnąć naprawdę trwałe rezultaty zabiega należy powtarzać co 4 tygodnie ;)

3. CZY TAKA DEPILACJA BOLI ?
Jeśli zabieg kosmetyczny wykonywany jest poprawnie , to nie ma się czego obawiać ;) Owszem depilacja powoduje uczucie lekkiego dyskomfortu , jednak nie jest to ból którego nie da się znieść .


Jeśli nie możesz się przekonać do tej depilacji , bądź po prostu nie możesz ze względu na swoje warunki fizyczne , to wiedz że depilacja woskiem też jest bardzo dobrym rozwiązaniem . Szczególnie polecam używanie wosku elastycznego zrobionego z samych naturalnych składników , doskonale nadaję się do skóry wrażliwej i alergicznej ;)

Ale pamiętaj że , jaką kolwiek decyzję podejmujesz powinnaś kierować się DOBREM SWOJEJ SKÓRY !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz