środa, 21 sierpnia 2013

Jak używać RÓŻU :)

Hej dziewczyny dzisiaj przybliżę trochę temat różów do policzków ;) wiele z was nie wie jak je aplikować i jak dobrać dobry odcień do swojej karnacji ;).Nawet najbardziej perfekcyjny makijaż nie zaprezentuje się ładnie gdy róż do policzków nie będzie współgrał z naturalnym odcieniem karnacji ;) 

Dziewczyny z bardzo jasną cerą powinny wybierać chłodny róż , posiadaczki kremowej cery zdecydowanie na odcień brzoskwiniowy , morelowy bądź beżowy . A te o oliwkowej cerze niech pomyślą nad wszelkimi odmianami brązu oraz miedzi ;) Jeśli któraś z was ma ciemna karnację najlepiej wyglądają w koralach i pomarańczach ;)

JEŚLI DOPIERO ZACZYNACIE PRZYGODĘ Z RÓŻEM WYBIERAJCIE TE W KAMIENIU , NIE TE W KREMIE - ŁATWIEJ JEST JE APLIKOWAĆ ;)

Gdy kupujecie róże w drogerii warto zwrócić uwagę , czy do produktu dołączony jest aplikator . 

Polecam wam z czystym sumieniem kilka róży 
1. Bourjois, Blush
2. L`Oreal, Blush Minerals
3. Revlon, New Complexion Blush

Róż doskonale koryguje rysy twarzy . Dlatego podczas aplikacji należy wziąć pod uwagę naturalny kształt twarzy , oraz jaki efekt chcemy osiągnąć . 

Jeśli masz twarz : 

podłużną - nakładaj róż od środka policzków i kieruj pędzelek poziomo , aż do linii uchu . Pasmo kosmetyku powinno być szerokie ;) Dzięki temu optycznie poszerzysz sobie twarz . 

owalną - ten kształt jest proporcjonalny więc można sobie pozwolić na różne techniki aplikacji różu . Będzie wyglądać dobrze zarówno z różem na kościach policzkowych , jak i nieco poniżej ich ;)

w kształcie serca -  nakładaj róż na środkową część kości policzkowych , ale nie przeciągaj pędzelka poziomo aż do linii ucha . Zamiast tego staraj się wymodelować na policzkach kształt zbliżony do litery L.

kwadratową -  załagodzisz swoje rysy twarzy nakładając róż punktowo - dokładnie na środek policzków. 

okrągłą - wyszczuplisz twarz nakładając róż poniżej linii kości policzkowych , kierując pędzelek pionowo od dolnej części policzków mniej więcej do wysokości połowy ucha. 


PAMIĘTAJ ! wykonuj makijaż zgodnie z zasadą " mniej znaczy więcej " Zbyt duża ilość różu postarza ;) !
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz