środa, 16 października 2013

Nowe oblicze Greya


Również przeczytałam ostatnią część najgłośniejszej trylogii ostatnich czasów.Nowe oblicze Greya kończy erotyczną a zarazem miłosną historię Anastazji Steel i tytułowego Christiana Greya..Jedno oddychają z ulgą a inni wręcz przeciwnie w tym oczywiście JA ! To chyba najbardziej kontrowersyjna powieść wydana w ostatnim czasie,a ludzi można podzielić na tych którzy uwielbiają tą trylogię albo na tych co jej wręcz nienawidzą! 

Pierwsze spotkanie studentki Anastazji Steel z olśniewającym i bogatym przedsiębiorcą Christianem Greyem,wywołało zmysłowy romans,który zmienił ich życie.Ana wymaga od niego większego zaangażowania,Grey jest zdeterminowany by ją zatrzymać przy sobie i zgadza się.Teraz mają wręcz wszystko : Miłość,namiętność,bliskość,bogactwo i świat pełen możliwości stojący otworem.Jednak Ana wie że nie będzie łatwe.Musi nauczyć dzielić się bogaty styl życia z Christianem. Grey z kolei musi musi przezwyciężyć manie kontrolowania.Właśnie wtedy gdy wydaje się że ich wspólna siła przyćmi każdą przeszkodę pojawia się : nieszczęście,złośliwość i los spiskujący przeciwko nim.

Akcja toczy się powoli dalej,a autorka nadal bezlitośnie wplata kolejne wątki erotyczne.Nawet pojawia się szansa że Ana stanie się silniejszą kobietą,która umie a przynajmniej próbuje postawić na swoim.Nic bardziej mylnego.Jej zdanie nie ma w ogóle wpływu na podejmowane decyzje,których tak naprawdę w rzeczywistości nie potrafi podjąć.Ale jeśli jej takie życie odpowiada to należy to uszanować.

Pięćdziesiąt twarzy Greya i kolejne części trylogii były bez wątpienia najgłośniejszymi a za razem kontrowersyjnymi premierami roku 2012! Powieść ta odnosiła światowy sukces i zyskała wielu sympatyków. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz