piątek, 8 maja 2015

Dermedic Baby - Ochronny krem specjalny od 1. dnia życia

Mój synek przyszedł na świat późną jesienią a wczesną zimą. Na dworze było naprawdę bardzo zimno i właśnie ten produkt o którym dzisiaj będzie mowa uratował mi życie i ratuje je nadal nawet teraz gdy na dworze robi się coraz cieplej.

A mowa będzie dzisiaj o Kremie ochronnym z Dermedic. 


"Tworzy barierę ochronną dla delikatnej skóry dziecka .Zabezpiecza przed promieniowaniem UVA i UVB (zastosowane w kremie filtry mineralne nie wnikają w delikatną skórę dziecka, tworzą na jej powierzchni barierę ochronną zatrzymującą i odbijającą promienie UV) .Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry.Działa na skórę kojąco, wzmacnia jej naturalną odporność.Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia skóry.Hypoalergiczny"

Składniki aktywne: Olej lniany z zawartymi w nim NNKT Omega 3, Omega 6, Omega 9, Filtry mineralne, Olej mineralny, Olej z oliwek, Alantoina, D-Panthenol, Witamina E, Gliceryna, Natural Extract AP, Masło Shea, Medilan


Krem zamknięty jest w tubce poręcznej i zamykanej na klik. W opakowaniu producent daje nam 50 g produktu. 

Krem jest bardzo zbity ma biały kolor i na skórze dziecka zostawia biały osad. Ale mi to w zupełności nie przeszkadzało gdyż kosmetyk nie tylko chronił delikatną skórę dziecka za pomocą SPF które ma w sobie to jeszcze super ją nawilżał.

Kosmetyk zupełnie jest bezzapachowy przez co nie uczula skóry dziecka. 

Krem już od pierwszych dni mojego maluszka spisywał się bardzo dobrze w zimę chronił przed mrozem a w ciepłe dni chroni znakomicie przed ostrym słońcem i innymi czynnikami atmosferycznymi .
Jako mama naprawdę z czystym sercem mogę polecić ten krem każdemu dziecku , według mnie sprawdza się dużo lepiej niż Oliwki dla dzieci którymi smarujemy twarz dziecka przed wyjściem z domu. 

Cena tego kremu też nie jest wygórowana , produkt jest wydajny a kosztuje tylko 16 zł .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz