piątek, 16 października 2015

Dermedic Normacne Therapy , Preparat punktowy


KILKA SŁÓW OD PRODUCENTA

Preparat punktowy zalecany na stany zapalne o podłożu trądzikowym.
Zmniejsza trądzikowe zmiany zapalne już po 6 skuteczność potwierdzona badaniami.
Działa bakteriobójczo i przeciwzapalnie. Ma pozytywny wpływ na redukcję przebarwień skóry, powstałych w wyniku likwidacji zmian trądzikowych.
Oczyszcza zaczopowane pory. Nie zawiera kompozycji zapachowej
Hypoalergiczny.Jak wiecie mam od czasu do czasu problemy ze skórą. Przeważnie gdy zbliża mi się miesiączka ale taki problem ma większość kobiet jeśli chodzi o trądzik. Gdy właśnie tacy " przyjaciele " do mnie zawitają ratuje się tym produktem. 

Jak wiecie preparat jest z przeznaczeniem do skóry tłustej i mieszanej. Ale myślę że nie powinien zaszkodzić osobą o skórze suchej gdyż to jest preparat punktowy i nie jest nakładany na całą twarz. Warto wiedzieć aby kosmetyków z kwasem salicylowym nie używać gdy mamy kontakt z mocnym słońcem. Co do samego opakowania produktu jest to zgrabna tubka z minimalistycznym wykończeniem który ładnie gra z całością. Pojemność produktu to 15 ml wiec myślę że naprawdę dużo i starczy nam to na bardzo długo. Preparat jest bezzapachowy dzięki czemu nie drażni nas gdy jesteśmy wrażliwi. Żel jest przezroczysty szybko wchłania się w skórę i dobrze radzi sobie z wszelkimi wypryskami skórnymi. Jestem jak najbardziej na TAK !

Za możliwość testowania dziękuje !1 komentarz: