czwartek, 11 sierpnia 2016

Pachnący dom #21 - Honey Blossom


Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: słodki miód, żywiczne drewno, piżm oraz frezja. 


Honey Blossom – cudowna kompozycja zamknięta w niewielkim, naturalnym wosku – to nie tylko pomysł na to, jak sprawnie odświeżyć nastrój panujący we wnętrzu. Honey Blossom to najprawdziwsze, bardzo gustowne, odrobinę wyniosłe, damskie perfumy, których miejsce spoczywa na blacie eleganckiej, zabytkowej toaletki. Buduarowy aromat złożony jest z tak wyjątkowych, drogeryjnych nut jak ciężkie piżmo, słodki miód, świeże, pachnące żywicznym sokiem drewno i esencja wydobyta z serca tradycyjnej frezji. Całość tworzy bukiet wyjątkowo kobiecy i bliźniaczo podobny do luksusowych perfum!

Wosk pachnie bardzo intensywnie i myślę , że nie jest to najlepszy wybór w czasie letnich upałów. Jest mocno kwiatowy przez co może dusić i doprowadzać do bólu głowy. I tak właśnie było w moim przypadku. Myślę , że wrócę do tego zapachu jesienią gdy temperatura na dworze będzie już nieco mniejsza. 

Co do samego zapachu jest on kwiatowy , nie czuje słodyczy miodu co niestety mnie zawiodło. Jest również mocno wyczuwalna mocna nuta piżma co nie każdemu się spodoba. 

W moim przypadku ładny ale jesienny zapach. 

ZAPACH DOSTĘPNY NA STRONIE :


LINK DO ZAPACHU :

CENY : 
Wosk - 8 zł 
Sampler - 10 zł 
Mały słoik - 42 zł 
Średni słoik - 82 zł
Duży słoik - 98 zł ( 109 zł )


2 komentarze:

  1. Może kiedyś go w końcu kupie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. średnio podobają mi się kwiatowe zapachy, wole raczej te intensywniejsze, piżmo właśnie lubię ;)

    OdpowiedzUsuń