piątek, 26 sierpnia 2016

Pachnący dom #23 - UNDER THE PALMS

Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: trawa morska, liście palmowe, kokos. 

Jakie będzie najbliższe lato? Ciepłe? Być może! Deszczowe? To się okaże! Pewne w tej meteorologicznej zgadywance jest jedno – jeśli najbliższe wakacje zdecydujemy się spędzić z Yankee Candle, zafundujemy sobie moc intensywnych, bardzo egzotycznych wrażeń. W wyjątkowo letniej propozycji Under the Palms znajdziemy wszystko to, co składa się na idealny wypoczynek na tropikalnej wyspie. Zapach trawy morskiej, świeży aromat palmowych liści i słodkie nuty tropikalnych kokosów – pełnia wakacyjnej, rajskiej natury rozkwitająca we wnętrzu aromatycznego wosku i wypełniająca wszystkie kąty domu letnim, egzotycznym klimatem.


Uwielbiam zapach kokosa, a ten wosk to czysty kokos w każdym celu. Zapach szybko znalazł się u mnie w ulubieńcach i mam zapas , chociaż pewnie jak zostanie wycofany to i tak się zmartwię i będę go oszczędzać jak się da. Wosk nie jest przytłaczający jest raczej świeży i rześki przez co bardzo dobrze sprawdza się nawet w największe upały. Chociaż w tym roku aż takich upałów nie było. 

ZAPACH DOSTĘPNY NA STRONIE :


LINK DO ZAPACHU :


CENY : 
Wosk - 9 zł 
Sampler - 11 zł 
Mały słoik - 46 zł 
Średni słoik - 92 zł
Duży słoik -  109 zł 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz