O mnie

Hej !

Mam na imię Ania , lat mam kilka ponad norme stanu ale jakoś nie narzekam ;) Nadal się uczę i pogłębiam swoją wiedzę w wielu dziedzinach które mnie interesują min. Kuchnia , Kosmetyki oraz Wizaż i co się z tym łączy również Kosmetologia.

Mam również inne życie jestem szaleńczo zakochana w moim TŻ oraz czekam aż na świat przyjdzie moje maleństwo !
Powiem po krótce jaki typ urody posiadam 

Cera : Moja cera jest rożna , raz tłusta raz mieszana a czasami zdaża się , że totalnie sucha [?] i powie mi ktoś od czego to zależy ? Ma skłonności do zapychania i zaskórników szczególnie na nosie i brodzie wrrr ... Zdaża się również że mnie wysypie ale to nie tak często :) 
Mam raczej jasną cere , staram sie jej również nie opalać :)

Włosy : mam naturalne włosy ciemny blond , nigdy ich nie farbowałam. Na obecną chwile sięgają za ramiona. Nie są zniszczone , nigdy też nie miałam problemów z rozdwajającymi się końcówkami. Niestety mają skłonności do szybkiego przetłuszczania się ! Staram się nie używać suszarki , a prostownice czy lokówkę tylko na ważne okazje ... Mam dużo włosów na głowie są grube i bardzo gęste. 

Skóra : Mam skóre normalną. Nie cierpie na nadmierne przesuszenie , jedynie okolice stóp , łokcie i kolana. Trudno u mnie o opalenizne mam jasną karnecje 
1 komentarz:

  1. Aniu w poście o kuleczkach chyba wkradł Ci się chochlik bo jest bazujące a chyba miałaś na myśli brązujące. Sprawdż sobie. Pozdrawiam Cię serdecznie

    OdpowiedzUsuń